Firma Wika – produkty

Firma Wika – produkty

13 grudnia 2022 0 przez root_825

Potrzebujesz niezawodnych przyrządów pomiarowych? Sprawdź ofertę firmy Wika. Jest to lider na rynku wśród urządzeń pomiarowych. Oferowane urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i konkurencyjnymi cenami.

Wika Polska — opis przedsiębiorstwa

Wika Polska należy do wielkiego koncernu — Grupy Wika. Jest to lider na polskim rynku w dziedzinie pomiarów siły, temperatury, ciśnienia, a także kalibracji. Produkty oferowane przez przedsiębiorstwo wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Firma chętnie wprowadza innowacje do swojej oferty, dzięki temu ciągle jest konkurencyjna dla innych. Obszar jej działania to produkcja, magazynowanie, sprzedaż i fachowe doradztwo. Dodatkowo zajmuje się kalibracją urządzeń pomiarowych, montowaniem separatorów membranowych oraz czujników temperaturowych.Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a jego potrzeby stawiane są na pierwszym miejscu. Dzięki czemu nie jest to tylko producent i dostawca, ale także ceniony partner biznesowy.

Wika manometry i przetworniki ciśnieniowe — produkty

Gama produktów oferowanych przez firmę Wika jest bardzo szeroka. Program podzielony jest na kilka linii produktowych, co pozwala dostosować produkty do szerokiego zakresu aplikacji. Artykuły są tak przygotowane, aby bez problemu móc je ze sobą łączyć i tworzyć niezawodne instalacje.Wika oferuje szeroki zakres produktów do pomiaru ciśnienia względnego, absolutnego i różnicowego. Wyróżnia się wśród nich manometry i przetworniki ciśnieniowe.Manometry w zależności od warunków, w jakich mają pracować oraz wymagań im stawianych wykonane są ze stopów miedzi, stali nierdzewnej i materiałów specjalnych. Zakres mierzonego ciśnienia jest bardzo szeroki, od 0,5 bar do 7000 bar z dokładnością do 0,1%. Szeroki asortyment pozwala stosować produkty firmy Wika w każdym przedsiębiorstwie.Innymi produktami do pomiaru ciśnienia są przetworniki. Ich odpowiednia budowa i materiały, z których zostały wyprodukowane pozwalają na stosowanie ich w każdych warunkach. Najczęściej stosowane w przemyśle stoczniowym.

Wika manometry i przetworniki ciśnieniowe — zrównoważony rozwój i jakość

Dla firmy Wika zrównoważony rozwój oraz jakość produktów są szczególnie ważne.

Od kilku lat przedsiębiorstwo stosuje się do wszystkich zasad krajowych i międzynarodowych mających na celu ochronę środowiska. Także zadowolenie pracowników ma znaczenie dla przedstawicieli firmy Wika.Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów firma stała się liderem w branży pomiarowej. Brak kompromisów i dokładność pozwala dostarczyć klientom niezawodne artykuły, które decydują o najlepszej pracy urządzeń i instalacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Wika manometry i przetworniki ciśnieniowe.